III. ročník Workhopu CEET VŠB-TUO, příležitost k inovacím a spolupráci

7. 12. 2023, 13:00
 KD Poklad, Ostrava - Poruba
III. ročník Workhopu CEET VŠB-TUO, příležitost k inovacím a spolupráci
Ředitel Centra energetických a environmentálních technologií (CEET), prof. Ing. Stanislav Mišák, Ph.D., si Vás dovoluje pozvat na již III. ročník workshopu CEET, na kterém společně zhodnotíme naše výzkumné aktivity za letošní kalendářní rok a v jehož závěru letos poprvé navážeme i neformálním předvánočním posezením.

Již příští měsíc se otevřou dveře k jednomu z nejvýznamnějších setkání pro vědce, výzkumníky a zaměstnance našeho vyšokoškolského ústavu. III. ročník Workhopu Centra energetických a environmentálních technologií na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava (VŠB-TUO) slibuje nejen inspiraci, ale i praktické poznatky a další navázájí spolupráce mezi výzkumnými skupinami CEET.

Workshop bude zahájen úvodním slovem ředitele CEET. Toto krátké, avšak klíčové představení nás zavede do světa aktuálních výzev a inovací v oblasti energetiky a environmentálních technologií.

Následně se dostaneme k jádru Workhopu - prezentacím excelentních výsledků výzkumu. Zaměříme se na materiály pro energetiku a environmentální technologie, využití druhotných surovin a alternativních zdrojů energie, akumulaci, transformaci a řízení energie, a nakonec environmentální aspekty a technologie. Řečníci, nominovaní řediteli center, budou prezentovat špičkové výzkumné poznatky, které posouvají hranice našeho chápání a možností v této dynamické oblasti.

Navážeme unikátní zvanou přednáškou, která poskytne nový pohled na vývoj v energetickém sektoru a jeho spojení s nejnovějšími technologickými trendy.

V odpoledních hodinách se přesuneme k interaktivní části programu. Kulaté stoly pro zaměstnance věnované výzkumu a vývoji (VaV) a technickým a hospodářským pracovníkům (THP) nabídnou prostor pro diskusi, sdílení názorů a vyjasnění aktuálních otázek.

Večer bude zakončen neformálním předvánočním setkáním, které bude doprovázeno rautem, hudbou a pozitivní náladou. To bude příležitostí k neformálnímu setkání s řečníky, kolegy a ostatními účastníky, kde se můžeme v příjemné atmosféře ponořit do diskuzí a sdílení nápadů.

S III. ročníkem Workshopu CEET VŠB-TUO se nám otvírají další možnosti ke spolupráci, poznávání a vzájemného obohacení.

Těšíme se na setkání se všemi zúčastněnými a věříme, že společně obohatíme oblast energetiky a environmentálních technologií novými impulzy.

Vloženo: 6. 11. 2023
Kategorie:  Chystané akce